Хімчистка килимів, ковроліну, килимових покриттів в м. Кременчук

Професійна хімчистка килимів та ковроліну

Професійна хімчистка ковроліну, хімчистка килимів та меблів — один з найскладніших видів клінінгових послуг, який вимагає від компанії професійних знань та великого досвіду.

Всім відомо, що килими та ковроліни — це скупчення пилу та бруду, тому їх чищення потрібно проводити регулярно, як сухе, так і вологе.

Клінінгова компанія «ProZori» в місті Кременчук надає послуги з хімчистки килимових покриттів та килимів як на місці у клієнта, так і з можливістю забрати килим для чищення в клінінговій компанії.

Робота виконується в декілька етапів. Спочатку професійним пилососом збирається пил. Далі йде робота зі складними ділянками. На цьому етапі виводяться стійкі плями кави, чаю, соків, жуйки, пластиліну, таркеру, ручки та багато іншого. Після цього килим ретельно обробляється спеціальним хімічним складником за допомогою дискової машини. Дякуючи механічному впливу відбувається ефективне чищення навіть застарілих забруднень. На останньому етапі роботи відбувається видалення залишків засобів для чищення та бруду за допомогою вакуумної машини.

Наші спеціалісти використовують професійну техніку з використанням ефективних засобів для чищення.

Професійна хімія не має запаха та є безпечною для людей та домашніх тварин.

Для замовлення послуги перейдіть по кнопці ЗАМОВИТИ і ми зв'яжемося з вами в найближчий час!

Замовлення послуги/консультації

Заповніть цю форму, будь ласка, щоб замовити наші послуги або консультацію.

Ми зв’яжемся з вами в найближчий час, уточнимо деталі замовлення та домовимося про зустріч.

Заказ услуги

Пожалуйста, заполните данную форму, чтобы заказать наши услуги либо консультацию. В ближайшее время мы свяжемся с вами, уточним детали и договоримся о стоимости и времени выполнения заказа.