Питання та відповіді

   Комплексне прибирання квартири до 100 м.кв. при середньому забрудненні триває 8-10 годин. На прибирання квартири площею більше 100 м.кв. може знадобитися від 8 до 14 годин.

   В нашій клінінговій компанії працюють професіонали з досвідом роботи в сфері клінінгу більше 4-х років.

   Рекомендуємо робити замовлення за 1-2 тижні до запланованої дати початку робіт.

   Наші спеціалісти працюють у будь-який день, в будь-який зручний для вас час. Час прибирання узгоджуємо разом з вами заздалегідь.

   До послуги комплексного прибирання входить миття стандартних вікон з обох сторін (в тому числі - балкони та лоджії), видалення пилу з усіх вертикальних та горизонтальних поверхонь, миття підлоги та плінтусів. Прибирання ванної кімнати та санвузлу проводиться повністю, незалежно від розмірів приміщення: прибирання підлоги, стін, стелі та сантехніки.

   В середньому повне висихання м'яких меблів та матраців наступає через 12-24 години. Стільці, пуфи та килими висихають протягом 1-6 годин.

   Побутові засоби для виведення плям, придбані в магазині, можуть видалити до 50% локальних забруднень. Але таке самостійне хімічне чищення сприяє появі розводів та вигорянню кольору матеріалу. Тому не рекомендуєм виводити плями самостійно, краще довірити вирішення даної проблеми спеціалістам клінінгової компанії.

   Рекомендуємо проводити вологу хімчистку не рідше одного разу на рік.

   Ні. Всі запахи вивітрюються протягом 30-60 хвилин після обробки.

В хімічних препаратах присутній легкий ледве помітний запах. Всі препарати професійні та при правильному використанні не приносять шкоди людям, тваринам та навколишньому середовищу. Наші спеціалісти гарантують безпеку вам та вашим дітям. Клінінгова компанія "ProZori" несе повну відповідальність за надання клінінгових послуг та готова вам надати всі сертифікати якості хімічних та миючих засобів.

Щоб видалити виробничу плівку в першу чергу ми використовуємо парогенератор. Пара робить плівку більш еластичною та дозволяє захопити матеріал, щоб прибрати його без шкоди для покриття виробу.

Важливо! Якщо плівка стара і парогенератор не може впоратися з цим завданням, тоді наші спеціалісти підбирають інший оптимальний спосіб видалення плівки. Формуємо ціну цієї послуги в залежності від способу видалення старої плівки. Для цього наш спеціаліст проводить тест, визначає спосіб видалення плівки та визначає вартість послуги. Виїзд спеціаліста та оцінка вартості наших клінінгових послуг - безкоштовно.

Якщо у вас з’явилися ще питання відповідно клінінгових послуг від компанії «ProZori» — ми завжди раді відповісти або надати консультацію в телефонному режимі чи письмово по електронній пошті.

Тимошенко Наталія Анатоліївна, директор клінінгової компанії "ProZori" в місті Кременчук

Контактні дані для зв'язку:

Тел.: +38 (067) 532-83-80

E-mail: nataly.tymoshenko@gmail.com

Для замовлення послуги перейдіть по кнопці ЗАМОВИТИ і ми зв'яжемося з вами в найближчий час!

Замовлення послуги/консультації

Заповніть цю форму, будь ласка, щоб замовити наші послуги або консультацію.

Ми зв’яжемся з вами в найближчий час, уточнимо деталі замовлення та домовимося про зустріч.

Заказ услуги

Пожалуйста, заполните данную форму, чтобы заказать наши услуги либо консультацию. В ближайшее время мы свяжемся с вами, уточним детали и договоримся о стоимости и времени выполнения заказа.